Referencie a skúsenosti manažérov

Skúsenosti a odporúčania manažérov - INTRO video

 

Skúsenosti manažérov - Projektový manažment pre HR

 

Kľúčové faktory úspechu - manažérske workshopy a skúsenosti manažérov

 

Projektový manažment ako taký je potrebný pre prácu HR špecialistu, manažéra. V tomto prípade to bolo o to zaujímavejšie, že workshop bol pripravený špeciálne pre HR publikum. Interaktívnou a praktickou formou sme sa pozreli na menšie, či väčšie projektové výzvy v skupine HR profesionálov. Zdieľanie  „best practices“, iné prístupy a rady odborníka boli veľmi prijemne a praktické:)  ďakujem.

Ivana Schwendtová Ivana Schwendtová, Recruitment Lead at Amazon Slovakia

Asi najviac mi otvorila oči tvorba WBS (Work Beardown Structure), pri ktorej som si uvedomil, že niektoré aktivity v rámci plánovania projektov mám len v hlave a iným spôsobom by som ich nedostal „na papier“, do štruktúry a do čísiel.

Uvedomil som si, že do prípravne j fázy projektu treba naozaj veľa investovať, pretože neskôr by sa nám podcenenie tejto fázy mohlo vrátiť vo forme „nemilých“ prekvapení, prípadne aj vo forme samotného neúspešného priebehu a výsledku projektu. (more…)

Juraj Turček Ing. Juraj Turček, PhD., Chief Operation Officer
, Trenkwalder, a.s.

Workshop PM pre HR profesionálov Basic je podľa môjho názoru veľmi efektívny nástroj, ktorý je možný využiť a aplikovať, v ktorejkoľvek oblasti a to nielen v HR. 

Workshop bol pre mňa zo začiatku veľkou výzvou nakoľko som išla do neznáme, keďže nepracujem v oblasti HR. Na druhej strane musím povedať, že bol pre mňa veľkým prínosom aj vďaka tomu, že sme si nadobudnuté teoretické poznatky o  (more…)

Barbora Paholková Interný doktorant Katedra marketingu Obchodná fakulta, Ekonomická univerzita v BA

PM v HR pre mňa znamená efektívny a profi nástroj na riadenie našich HR projektov i celoročných cieľov, ktoré si ako tím nastavujeme. Celý náš tím je cez nástroje PM priebežne informovaný o aktuálnom stave riešenia projektu, o priebežnom stave plnenia cieľov a ja viem kedykoľvek získať operatívny prehľad. Zároveň nám implementácia PM do čisto líniovej štruktúry výrobného závodu priniesla úplne nové možnosti z pohľadu motivácie zamestnancov.  (more…)

Zuzana Bóorová HR manager Boge Elastmetall Slovakia a.s.

Za najväčší prínos tvojho semináru považujem fakt, že sme si pomerne zložitú a prekvapivo obsiahlu tému projektového manažmentu mohli od začiatku do konca prakticky vyskúšať na vlastnom HR projekte a tak detailne pochopiť, v čom spočíva úspech resp. neúspech projektu.
Vďaka Tvojim skúsenostiam to nebolo iba o čistej teórii, ale najmä o praktických radách a usmerneniach. (more…)

Zuzana Pálová Vedúci ľudských zdrojov, Bratislava
 eustream, a.s.

Na školenie som šla s cieľom naučiť sa veľa nového a získať prehľad o reálnom fungovaní projektov. Človek si veľakrát niečo teoretické prečíta, ale je ťažké mať k tomu hneď praktickú skúsenosť. Počas dvoch dní sme mali šancu vyskúšať si ako funguje projektové riadenie v praxi, keďže sme priamo riešili naozajstné plánované projekty.  (more…)

Katarína Gešková Katarína Gešková, office manager CARDO - Národné dobrovoľnícke centrum, www.dobrovolnictvo.sk

WORKSHOP bol super. Som sa dozvedel veľa nových informácii o projektoch, ktoré mi v budúcnosti určite pomôžu.

Tomáš Kürti Tomáš Kürti, IT Špecialista GX SOLUTIONS, a.s.

Školenie sa nám veľmi páčilo, boli to veľmi dobre využité dva dni.

Pre mňa to bola úplne nová oblasť, nakoľko som na projektoch (v oficiálnom prevedení) ešte nepracovala. Väčšinu HR „projektov“ riešime v rámci operatívy, alebo prostredníctvom porád, na ktorých si stanovíme úlohy, termíny  (more…)

Silvia Šagátová Silvia Šagátová, Personálne oddelenie ELDISY Slovakia spol. s r.o.

Z mojho pohladu letiteho boja na poli HR 🙂 je velmi uzitocny prave tento typ treningu. Tych soft skillsovych sme vsetci uz absolvovali az az.

Ako sa oblast HR rokmi vyvijala, stala spociatku na okraji biznisu, postupne zacali aj do nasej oblasti vstupovat rozne prvky, ktorymi sme sa snazili stat rovnocenni s ostatnymi technickejsimi odbormi, zacalo sa hovorit o strategickom planovani (more…)

Gabriela Kadlečíková Kadlečíková, Gabriela SP/IWK-H

Workshop Projektový manažment pre HR profesionálov bol pre mňa veľkým prínosom, keďže mi poskytol know-how ako postupovať pri realizácii projektu, ktorý mi bol definovaný v zamestnaní. Obzvlášť musím vyzdvihnúť úroveň školiteľa, p. Minárika, a jeho spôsob a metódy vedenia workshopu, ktoré boli na vysokej profesionálnej úrovni (more…)

Branislav Tresa Branislav Tresa, HR Generalist, SWEP Slovakia s.r.o.

PM – ako som spominal u nas v BSH je PM v technickej oblasti presne vymedzena a pri projektoch je postup aj dodrziavany (mal by byt).

Pre mna forma, ktora bola prezentovana a diskutovana je pristupna (vseobecne aj pre HR oblast). Teda mame pre buducnost schemu, postup, definiciu – ako postupovat ak budeme mat pracovat na projekte. Doteraz sme viac  (more…)

Jozef Adam Ing. Jozef Adam, Head of Human resources department, BSH Drives and Pumps, s.r.o.

Ja hodnotím workshop veľmi pozitívne. Tvoj profesionálny prístup, aj obsahovú stránku workshopu. Príklady z praxe boli tiež veľmi zaujímavé.

Prezentácia témy z tvojej strany boli super. Naozaj veľmi dobrý dojem. Ja som si z tohto 2 dňového workshop zobral okrem znalostí z PM (more…)

Michal Kondrot Mgr. Michal Kondrot, HR Generalist Europe, Human Resources SWEP Slovakia s.r.o.

Workshop Projektový manažment pre HR Profesionálov Basic mi poskytol nový pohľad na projektové riadenie v oblasti HR. Ako sa správne plánuje projekt, aké má fázy, čo všetko k jeho riešeniu potrebujem, koľko času strávim jeho prípravou, viem odhadnúť riziká? Na podobné otázky som hľadala a aj dostala odpoveď. Tým, že každý  (more…)

Blanka Sovičová Bc. Blanka Sovičová, HR Specialist
 Trenkwalder, a.s.

Prostredie: Vyhovovalo mi neformálne prostredie, v ktorom sa tréning odohrával. Je to lepšie ako klasická “školská” učebňa. 
Program – timing: Napriek tomu, že sme nestihli všetky body programu, myslím si, že sme sa venovali tým témam viac, ktoré boli pre danú skupinu určujúce. Takže timing programu bol dobrý.  (more…)

Ivana Mandáková Ivana Mandáková, HR Business Partner at Falck

Projektový manažment ŠTART pre HR je veľmi dobrým nástrojom pre HR ľudí, ktorí projekty poväčšine vedú intuitívne, ale vedia, že by to mohlo byt aj lepšie. Veľmi mi pomohlo dozvedieť sa, aké fázy obsahuje projekt a čo je v ktorej fáze dôležité. Či už správne zadefinovanie cieľa a požiadaviek, rozdelenie zdrojov ale aj rizík a prekážok. V rámci workshopu mi veľmi pomohol reálny pracovný projekt z práce, ktorý som priamo s Petrom a ostatnými účastníkmi rozpracovala. (more…)

Martina Nagyová Martina Nagyová, Regional Talent Acquisition Manager at Dell

Školenie Projektový manažment prinieslo zúčastneným zamestnancom nový pohľad na možné fungovanie v spoločnosti efektívnejším spôsobom, kde riešenie úloh funguje rýchlejšie a je možné sa dostať hlbšie a tak odhaliť všetky príčiny problémov. Zlepšuje to spoluprácu  (more…)

Janette Horstmann Ing. Janette Horstmann, Personálny manažér, THORMA Výroba, k.s.

Kedze sa ako doktorand venujem uplne odlisnej oblasti ako projektovemu manazmentu a s “HR” sa stretavam skor v zmysle demografickych a geografickych analyz populacnych struktur a ich zmien tak som si nevedel celkom predstavit o co sa bude na workshope jednat. (more…)

Arnold Kakas Arnold Kakas, doktorand, Prirodovedecka fakulta UK

Co mi project dal:

Zaujimave zlozenie skupiny, pohlad a nazory z-cov mimo korporatu

Ako by mal project vyzerat (preze si otvorim pri najblizsom projekte, kt budem sucastou na refresh) (more…)

Jana Jurdíková Jana Jurdikova, Recruitment Consultant/EMEA TA Procurement Coordinator, DELL, Human Resources/Talent Acquisition

2 dnovy seminar bol vynikajuci nakolko dal end to end pohlad na vsetky fazy projektu. Ja osobne som si potvrdzovala ako potrebna je faza konceptu a planovania (ktoru casto chceme unahlit, nakolko sa caka delivery). Pre mna bola nova WBSka a skvele ze sme si ju na konkretnych projektoch aj spolocne vyplnali.

(more…)

Mária Hrabovská Maria Hrabovská, DELL

Zaujal ma spôsob, akým COMM-PASS robí svoje workshopy. Napriek tomu, že mám k projektovému manažmentu už niekoľko rokov pomerne blízko, či už ako kvalitár prichádzajúci s rôznymi podnetmi na zmeny, alebo ako spoluorganizátor podobných aktivít. Peter dokázal na workshope s nadhľadom a ľahkosťou prepojiť teóriu projektového manažmentu s praktickým  (more…)

Erika Slivová Ing. Erika Slivová, manažér kvality, bezpečnosti a procesov IT, ANASOFT APR, s.r.o.

Na školení som dostala celkový obraz čo vlastne projektový manažment je, ako správne pripraviť projekt, aby sa dosiahol požadovaný cieľ. Takže moje očakávania boli naplnené.

Školenie prebiehalo v príjemnom prostredí a ešte v príjemnejšom kolektíve. Školiteľ bol pripravený a okrem teoretických poznatkov obohacoval  (more…)

Jana Grzýbová Jana Grzýbová, JCI

Školenie bolo pre mňa prínosom aj napriek tomu, že bolo zamerané viac na HR zamestnancov. Myslím že principiálne je možné uplatniť projektové riadenie na akúkoľvek pozíciu a projekt. Projekty (HR príklady) na workshope beriem ako cvičenia, ktoré určite výrazne pomohli iným účastníkom školenia. Problematika projektov/ (more…)

Matej Cukan Cukan Matej, Eltek

Pár mojich postrehov zo spoločného stretnutia:

–          Oceňujem tvoj priateľský prístup, ktorým sa ti podarilo vytvoriť pohodovú atmosféru aj pri tak zmiešanej skupine ako sme boli počas oboch dní.

–          Pre mňa prínosným a inšpiratívnym bola aj skladba skupiny a jej rôznorodosť ako: ženy/muži, rôzne spoločnosti  (more…)

Lukáš Hulla Lukáš Hulla, Sales Trainer, Development Centrum Orange Slovensko, a.s.

Školenie nemalo chybu. Verím, že aj tých najzarytejších individualistov, sólových hráčov, presvedčilo, že budúcnosť je v tímovej práci. V skoncentrovaní vedomosti, zručnosti a ochoty deliť sa o informácie s inými profesiami, s ľuďmi na rôznych pracovných pozíciách, na jednom mieste – stretnutiach projektového tímu.

Projektový manažér Projektový manažér, THORMA Výroba, k.s.

Workshop nielenže splnil, ale až predčil moje očakávania.  Bola to skvelá praktická ukážka, ako sa dá v PM fungovať a AKO NA TO.  Mám rada, keď sa uprednostňuje prax pred teóriou a človek si môže sám odskúšať, ako by mali veci fungovať.  Aj keď som už určité skúsennosti a znalosti v oblasti projektového manažmentu mala, tvoj workshop mi dal ucelený pohľad na vec a napriek tomu, že bol dosť kompaktný, priniesol to čo mal priniesť (more…)

Zuzana Freissl Zuzana Freissl

VYBRANÍ ÚČASTNÍCI WORKSHOPOV A PROJEKTOV

Zucastnene firmy_loga_1

 

Zucastnene firmy_loga_3

 

Zucastnene firmy_loga_5

 

 

BENEFIČNE PODPORUJEME ŠKOLY A UNIVERZITY

Zucastnene univerzity_loga_1

PARTNERI - Projektový manažment pre HR

Partneri_Projektovy manazment pre HR_w

 


 

Projekty v praxi HR manažéra - Braňo Vargic

Stratégia HR a podpora projektov - Braňo Vargic

ZÍSKAJTE NAJNOVŠIE INFO O AKTUÁLNYCH WORKSHOPOCH